Pochvala Adminke ! :)*

11.06.2012 21:10

Dnes jedna Adminka hlavneho serveru nasho GamePortalu     [GameMasterka]Minfa/michalka =pp vytvorila dalsie logo nasho portalu chcem sa jej strasne podakovat ani nevie co pre nas robi  dostanes povysenie z [GameMasterka] na hodnost [Ownerka]  dakujem    Toto povysenie zorganizoval a schvalil sam CoolBoyRo(majitel vsetkych serveroch na portaly,majitel portalu.

este raz dakujem

ps: nezmestilo sa to na logo stranky :DD