Pochvala Adminke ! :)*
11.06.2012 21:10
Dnes jedna Adminka hlavneho serveru nasho GamePortalu [GameMasterka]Minfa/michalka =pp vytvorila dalsie logo nasho portalu chcem sa jej strasne podakovat ani nevie co pre nas robi dostanes povysenie z [GameMasterka] na hodnost [Ownerka] dakujem Toto povysenie zorganizoval a schvalil sam CoolBoyRo(majitel vsetkych serveroch na portaly,majitel portalu.

este raz dakujem
ps: nezmestilo sa to na logo stranky :DD